Somlita

Apie mus

UAB “Somlita” polietileno plėvelių gamybos sektoriuje dirba nuo 1995 metų. Nuo pat įsteigimo įmonė kasmet ženkliai plečia savo gamybinius pajėgumus ir tai lėmė, kad šiandien ji yra viena didžiausių ir moderniausių plastikinės produkcijos gamintojų, eksportuotojų bei plastikų pakuočių perdirbėjų mūsų šalyje.

15000 tonų – tiek įvairių gaminių pagaminame per metus, ir šie skaičiai nuolat didėja.

Įmonė didelį dėmesį skiria klimato kaitos problematikai. Todėl gamybai  naudojame ne tik pirmines polietileno žaliavas bet ir antrines žaliavas – gaunamas perdirbus panaudoto plastiko atliekas. Per metus perdirbame daugiau nei 8000 tonų pakuotės atliekų.

Perdirbdami panaudotą plastikinę pakuotę svariai prisidedame prie CO2 emisijos į atmosferą mažinimo. Atliekame pilną polietileno pakuotės atliekų perdirbimo ciklą: nuo plastiko atliekų rūšiavimo, plovimo ir užbaigiame produktu pirkėjui – antrinėmis įvairios paskirties polietileno plėvelėmis bei antrinėmis polietileno granulėmis.

Suprantame visuomenės bei rinkos poreikius, išmanome naujausias panaudotų pakuočių perdirbimo technologijas bei žaliavų rinkas. Įmonėje svarbią vietą užima nuolatinis dėmesys klientų poreikiams.

Bendrovės sėkmę ir nuolat augančius pardavimus didele dalimi lėmė gerai apgalvota marketingo strategija, patikimumas bei partnerystė. Apie 1/4 produkcijos paliekama vidaus rinkoje, o 3/4 parduodama įvairiose Europos šalyse. Savo produkciją eksportuojame į Prancūziją, Daniją, Suomiją, Švediją, Vokietiją, Olandiją, Norvegiją, Islandiją, Belgiją, Latviją, Estiją, Lenkiją.

Tiesioginiai ilgalaikiai ryšiai su antrinių žaliavų – panaudotų pakuočių tiekėjais Lietuvoje ir kitose ES šalyse leidžia užtikrinti savalaikį užsakymų įvykdymą ir gaminių kokybę. Partnerystė su pirminių žaliavų (aukšto spaudimo polietileno) tiekėjais bei aukštos kokybės linijinio polietileno, pigmentų, antioksidantų, stabilizatorių, kitų priedų ir žaliavų gamintojais leidžia pagaminti aukštos kokybės šiuolaikinius reikalavimus atitinkančią pakavimo ar kitos paskirties polietileninę plėvelę.

Čia dirbantys žmonės – tai įmonės komanda. Jų dėka bendrovė sparčiai vystosi. Jie mato, kaip planai, buvę idėjų lygyje, jų visų pastangomis įgyvendinami ir duoda apčiuopiamų rezultatų, kaip auga gamybos ir pardavimų apimtys, kuriamos naujos darbo vietos .

Įmonėje daug dėmesio skiriama produkcijos kokybei – visa ji sertifikuota. Palaikome ryšius su akredituotomis laboratorijomis Lietuvoje ir Švedijoje.

Naudojami matavimo prietaisai yra reguliariai metrologiškai tikrinami, o personalas nuolat kelia savo kvalifikaciją.

Mūsų misija – dirbti atsakingai ir patikimai, tausoti aplinką, išteklius ir žmones.

Mūsų vertybės – saugi ir ekologiška aplinka, patikimumas, gaminių kokybė.

 

 

 

Polietileno plėvelės gamyba ir polietileno atliekų perdirbimas

Polietileno plėvelės gamyba ir polietileno atliekų perdirbimas

INFORMACIJA apie ,,Polietileno plėvelės gamyba ir polietileno atliekų perdirbimas“ poveikio aplinkai vertinimo atrankos išvadą Planuojamos ūkinės veiklos užsakovas. UAB ,,Somlita“ J.Matulaičio a. 5 – 27, Vilnius, tel. +370 5 2302443, fak.: +370 5 23302444, el.paštas; info@somlita.lt Planuojamos ūkinės veiklos pavadinimas. Polietileno plėvelės gamyba ir polietileno atliekų perdirbimas. Planuojamos ūkinės veiklos vieta. Riešės g. 4, Avižienių sen., Vilniaus r. Atsakingos institucijos priimta atrankos išvada, ar privaloma […]

Read Me Leave comment

UAB „Somlita“, J. Matulaičio a. 5-27, Vilnius, Lietuva, +370 (5 23) 02 443, info@somlita.lt

Gamyba ir sandėliai, Riešės g. 4, Vilnius, Lietuva, +370 (620) 13 044, sandelis@somlita.lt